Бліц-питання у Національних теледабатах: Сильна Україна (Валерій Хорошковський), Нова політика (Володимир Семиноженко), Сила людей (Олексій Гончарук), Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (Олександр Мирний)

опубліковано 17 жовт. 2014 р., 10:15 office ewgenus   [ оновлено 17 жовт. 2014 р., 10:16 ]
У цьому блоці учасники по черзі відповідали "так" чи "ні" на короткі питання. Серед питань: введення в Україні подвійного громадянства; побудова стіни на кордоні з Росією; чи варто повертати в Україну та судити Януковича та про підтримку створення суспільного телебачення.
У четвертому випуску проекту "Національні дебати" взяли участь представники таких політичних сил: Сильна Україна (Валерій Хорошковський), Нова політика (Володимир Семиноженко), Сила людей (Олексій Гончарук), Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (Олександр Мирний).
Модератори "Національних дебатів" – журналістка Української служби "Голосу Америки" Мирослава Гонгадзе та генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.
Проект підготовлено Першим Національним спільно з МГО "Інтерньюз-Україна", Фундацією "Суспільність", ГО "Центр UA", Інститутом Медіа Права та університетською спільнотою Campus 3.0 за підтримки програми У-Медіа, Української служби "Голосу Америки" та Міжнародного фонду "Відродження".
Перший Національний