Бліц-питання у Національних дебатах: "Сила і Честь", "Громадянський рух України", Радикальна партія Олега Ляшка, "Об'єднання "Самопоміч"

опубліковано 23 жовт. 2014 р., 23:44 office ewgenus   [ оновлено 23 жовт. 2014 р., 23:44 ]

У цьому блоці учасники по черзі відповідали "так" чи "ні" на короткі питання. Серед питань: чи повинна частина православної церкви в Україні залишатись під управлінням Московського Патріархату; введення санкцій проти російських товарів; що важливіше - перемога у війні або реформи та про припинення дипломатичних взаємин з Росією.
У шостому випуску проекту "Національні дебати" взяли участь представники таких політичних сил: "Сила і Честь" (Оксана Андрієнко), "Громадянський рух України" (Жан Новосельцев), Радикальна партія Олега Ляшка (лідер – Олег Ляшко), "Об'єднання "Самопоміч" (Єгор Соболєв).
Модератори "Національних дебатів" – журналістка Української служби "Голосу Америки" Мирослава Гонгадзе та генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.
Проект підготовлено Першим Національним спільно з МГО "Інтерньюз-Україна", Фундацією "Суспільність", ГО "Центр UA", Інститутом Медіа Права та університетською спільнотою Campus 3.0 за підтримки програми У-Медіа, Української служби "Голосу Америки" та Міжнародного фонду "Відродження".
Перший Національний