Харківський Євромайдан провів акцію проти «гречкосіїв» (ОПОРА)

опубліковано 30 вер. 2014 р., 00:18 office ewgenus   [ оновлено 30 вер. 2014 р., 00:19 ]
Недільне віче Євромайдану у Харкові супроводжувалося акцією, яка була спрямована на те, щоб припинити підкуп виборців мажоритарниками м. Харкова. За коментарями спостерігачі звернулись до Володимира Чистиліна – одного з організаторів акції та кандидата-самовисуванця у 168 ВО.

На недільному віче, що 28 вересня проходило на площі Свободи, організатори Євромайдану, поряд з питаннями про оборону м. Харкова, мобілізацію населення поставили і питання виборів до Верховної Ради.

Дія акції, що проводилася, полягала у тому, щоб свідомі харків`яни принесли гречку, адже вона є чи не головним компонентом продпакетів, що роздаються мажоритарниками для підкупу виборців. Зібрану гречку було заплановано передати бійцям, які наразі перебувають у зоні АТО, а також до харківського військового госпіталю.

Володимир Чистилін, який на сьогодні вже є зареєстрованим кандидатом у депутати по 168 ВО, у своєму коментарі акцентував увагу на тому, що підкупом виборців у харківських округах займаються саме народні депутати, екс-регіонали, які зараз балотуються до парламенту як самовисуванці.

Також акція супроводжувалася роздачею листівок, на яких були надруковані імена, прізвища та округи, від яких балотуються ті кандидати у депутати, що, на думку Євромайдану, є «зрадниками українського народу».

Акція не мала масового характеру, адже основна частина мітингувальників розташовувалася в іншому місті, біля колишнього пам`ятника Леніну.
oporaua.org