Відеоролики з інформацією про права виборців

опубліковано 17 жовт. 2014 р., 00:36 office ewgenus   [ оновлено 17 жовт. 2014 р., 00:40 ]
Напередодні позачергових парламентських виборів 2014 понад 20 регіональних телекомпаній розпочали трансляцію серії соціальних роликів з пояснення прав та обов’язків громадян щодо виборчого процесу. Проект створено Незалежною асоціацією телерадіомовників, за підтримки Національного фонду на підтримку демократії та проекту «У-медіа», повідомляє прес-служба НАМ.

«Важливо, щоб кожна людина усвідомлювала, як вона може захистити своє право на голосування. Куди звернутися, якщо виборець раптово захворів і не може проголосувати на дільниці? Як голосувати переселенцям? Про що важливо пам’ятати, аби ваш голос було зараховано? Асоціація підготувала 10 роликів з відповідями на ці та інші питання. Ролики є вільними для трансляції. Ми дякуємо за допомогу у їх виготовленні нашим партнерам, а також членам асоціації, зокрема компаніям МТРК “Чернівці” та ТРК “Юніон”», – зазначила виконавчий директор НАМ Катерина М’ясникова.

Тривалість роликів – до1 хвилини. Передбачається вільна трансляція на регіональних телеканалах у новинах, спеціальних програмах, телемостах, а також на інтернет-ресурсах.

Теми сюжетів стосуються найбільш актуальних правових питань виборчого процесу.
Перевірка у списку виборців http://youtu.be/sQY8nSELYX4


Голосування за місцем перебування (вдома, у лікарні) http://youtu.be/OvOrd7smC3M


Голосування не за місцем прописки http://youtu.be/yfz9A8rZD-g


Голосування переселенців http://youtu.be/UWeIKh120vw


День голосування. Про що варто пам’ятати виборцю? http://youtu.be/TS9S2Qm-J9AПереглянути всі ролики можна на сайті асоціації.

Запити для трансляції слід надсилати на адресу pr@nam.com.ua, в темі вказати «Запит на сюжети» і зазначити регіон мовлення телеканалу.

«Вибори та ЗМІ»